Motorsiklet Taşıma
Araç taşıma hizmetleri arasında bulunan motorsiklet taşıma hizmeti firmamız tarafından da verilen hizmetler arasındadır. Firmamızın vermiş olduğu bu hizmetler sayesinde yolda kalan tüm araçlarınızın çekilmesi ve taşınması işlemi kısa sürede gerçekleştirilmiş oluyor.

Otomobil, minibüs ya da kamyon gibi araçlara ek olarak motosiklet transfer ve taşıma işlemini de firmamız en iyi şekilde yapabilmektedir. Eğer yolda kaldıysanız bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Motosiklet Taşıma Hizmeti
Firmamız uzun bir süredir araç kurtarma sektörü içerisinde bulunduğu için araçların çekilmesinde son derece profesyonel çalışmalar sergiliyor. Hemen her türlü taşıma işleminde firmamız büyük bir titizlik gösteriyor ve motosikletlerinizi en hızlı şekilde istenilen yere kadar taşıyor. Aracınız sıfır da olsa ikinci el araç da olsa mutlaka özen göstererek taşıma işleminin yapılmasına olanak sağlıyoruz.

Motosiklet taşıma yaparken özellikle aracın arıza durumu olup olmamasına da dikkat ediyoruz. Hemen her türlü püf nokta firmamız tarafından göz önünde bulundurulmaktadır ve sizlere bu konuda mutlaka sağlıklı şekilde hizmet verilmesine özen gösteriliyor.