Trafikte yolda kaldığınız her türlü durumda oto kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aracınızın çamura batması, kasise veya uçuruma yuvarlanmanız gibi güvenle seyredemeyeceğiniz ya da aracınızın kurtarıcı vasıtası ile bulunduğu durumdan kurtarılması gereken her türlü durumlarda Özmen Oto Kurtarıcı Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla bölgelerinde hizmetlerimizle yanınızdayız.

Aracınız kurtarıcılarımız tarafından güvenle çekilerek maddi hasar almadan özenlice kurtarılır ve istediğiniz en yakın servis noktasına götürülür.

7/24 Yardım Desteği

İstanbul Anadolu yakasında acil ve hızlı çekiciye ihtiyacınız olduğunda sizlerin yanınızdayız. Profesyonel ekip ve 7/24 çekici hizmeti! Araç çekici hizmetlerimizde tamamen uzman personel görev yapmaktadır.

Yol Yardım

Yol yardım için daima hazır bulunan ekipler Hızlı destek birimimiz ile çok kısa bir sürede yanınıza ulaşıyoruz. İstanbul'un her bölgesinde tecrübeliyiz. Sadece konumunuzu bildirin yeterli

Profesyonel Ekip

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında acil ve hızlı çekiciye ihtiyacınız olduğunda sizlerin yanınızdayız. Profesyonel ekip ve 7/24 çekici hizmeti!

Hangi Konumda Olursanız Olun Yanınızdayız

Bir telefonunuz yeterli. En hızlı şekilde size ulaşıyoruz ve acil olarak çözüme ulaştırıyoruz.
İstanbul içi tüm ilçelerde ve İstanbul dışında araç göndererek her koşulda en acil şekilde yanınızdayız.

Arayın Yada Konum Atın

Bir telefonunuzla yanınızdayız. Yerinde giderilebilen arızalar için en acil şekilde sorunu çözüyoruz. Yolda kalma, saplanma, akü yardımı, motor arızası, lastik değişimi gibi sorunları yerinde çözerek yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Yerinde giderilemeyecek durumlarda sizi tercih edeceğiniz bir servise ulaştırıyoruz yada konumunuza en yakın servisi bularak sorununuzun en hızlı ve acil şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

Kurtarıcı Neden Önemlidir?

– Aracınızın ve sizin güvenliğiniz için

– Kazalı ya da arızalı aracınızın daha fazla zarar görmemesi için

– En kısa zamanda tamir ve bakımlarının yapılması için

– Mağduriyetinizin giderilmesi için kurtarıcı çok önemlidir.

– Siz de kaza ve arıza durumunda yol yardımı almak ve kurtarıcı hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın.

Kurtarıcı denilince ilk akla gelen firmalardan biri olmuşsak bunun sebebi verdiğimiz kaliteli hizmettir.