Misyonumuz

Misyonumuz:
Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerim ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde;  hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak.
Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak. Müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek.
Çalışan elemanlarımızın tatmin ve de motivasyon moral değerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve bütün evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı bilmek ve de bunları yerine getirmek ve en önemli hedefimiz olan; araç taşımacılığında en üst kalitede tutmaktır.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz:
Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de Türkiye’de sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında  örnek bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz:
Toplam kalite çerçevesinde, hizmet ve yaşam tarzımız olarak benimsediğimiz, kara yolu araç taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişmeleri takip ve de tatbik çabası içinde olmak.
Bizler için; Müşterilerimizin aldıkları hizmet ile koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur.

Tüm ilişkilerimizde saygı, içtenlik, adalet, açık ve de en önemlisi dürüst bir yapı içerisinde olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız:
Oto Çekici ve yol yardımının yanı sıra tekne taşıma, araç çekici ve araç kurtarma sektöründe ve araç taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, taşıma sigortalarımız ile birlikte sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek.

Bir çekici firması olarak, dünyadaki trendleri takip ederek “dünya standartlarını” yakalamak ve yaşatmak.